Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
janusz 


Wiek: 33
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-30, 16:47    [Pytanie] Harley Benton

Witam wszystkich. Dopiero zaczynam swoja przygode z harmonijka i kupilem sobie Harleya Bentona blues harp. Czy ktos moze spotkal sie wczesniej z harmonijkami tej firmy? Wiem ze wiekszosc z was polecila by mi jakiegos Hohnera, ale w sklepie nie bylo za duzego wyboru i to byla jedyna na jaka moglbym wydac poki co pieniadze. Jezeli za bardzo nie zraze sie do instrumentu(a jestem wytrwaly w postanowieniach) to zamierzam kupic sobie jakas lepsza harmoszke. Poki co nie bede sie wypowiadal na temat tego sprzetu bo penie na kazdej gralo by mi sie tak samo. mam nadzieje ze ktos powie mi cos o tej harmonijce :pada:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
admirabilis 

Posty: 7
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2008-08-18, 23:37    Odp: [Pytanie] Harley Benton

Ja miałem. No cóż, silver star hohnera byłby ciutkę lepszy. Ale, skoro jesteś wytrwały to graj graj na tym co masz. Jeżeli będzie Ci wychodzić na tym, to potem zagrasz na wszystkim. Poza tym, wydaje mi się że jeżeli harley benton ci padnie to będzie mniej szkoda ;)

Powodzenia :)
_________________
Blues the healer :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
krokuss0

Posty: 1
Wysłany: 2010-03-27, 00:11    Odp: [Pytanie] Harley Benton

Mam Harley Benton Blues Harp i Silver Stara - obie w tonacji C. Na Bentonie gra mi się łatwiej. Wg mnie szybciej reaguje. Dopiero zaczynam naukę i w porównaniu do Special 20 MS obie te harmonijki są trudniejsze w grze.
Ja - subiektywnie patrząc - wolę Bentona niż Silver Stara, chociaż im ciężej na początku tym łatwiej później.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 33
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-03-27, 15:55    Odp: [Pytanie] Harley Benton

Chyba Ci się coś kolego pomyliło... Hohner Blues Band i Honer Silver Star, nie harley benton...
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-03-27, 16:07    Odp: [Pytanie] Harley Benton

Harry, jest taka harmonijka. Ponoć nawet nie jest najgorsza. Następnym razem sprawdź.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 33
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-03-27, 22:04    Odp: [Pytanie] Harley Benton

O.O sry. moja pomyłka. Powiem, że mega zdziwienie.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu